logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
"Pro naše klienty je internet důležitým zdrojem příjmů!"
logo1
logo1
logo1
logo1
logo1
"Nezahálíme a budujeme vlastní internetové impérium."

01 02 03 04 05 06 07 08 09

BLUE 88, a.s. je česká společnost se silným vývojovým i kapitálovým zázemím. Specializujeme se na software a nabízíme vývoj webových řešení a aplikací na míru pro vaši společnost. Realizujeme administrační systémy a aplikace pro společnosti, pro něž je internet často zásadním zdrojem pravidelného příjmu. Proto je vždy kladen maximální důraz na kvalitu IT zpracování a nepřetržitou dostupnost! Další naší předností jsou mobilní aplikace, platformy iOS (iPhone) a Android. Vstupte s námi do světa internetu a buďte o krok napřed.

Spojte se s námi

Progresivně se rozšiřujeme. Náš tým tvoří specialisté na jednotlivé internetové obory. Tým špičkových vývojářů, webový grafik, kodér, UX designér, online marketing specialista, koordinátor pro vlastní projekty, manažer pro externí zákazníky, bezpečnostní analytik.

Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou a vašimi dotazy, které zodpovíme do 48 hodin.

Naše společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 18745.

info@blue88.eu

Adresa sídla

BLUE 88, a.s.
Revoluční 1403/28
110 00 Praha 1, Nové Město

IČ: 24754188
DIČ: CZ24754188

Tel.: +420 605 142 074

Adresa pobočky v USA

BLUE 88
181 Fremont Street
San Francisco

CA 94105

Elektronická vizitka (QR code)

Jedná se o populární způsob přenosu informací. Vyfoťte QR kód čtečkou, kterou máte ve svém chytrém mobilním telefonu. Za vteřinu se vám zobrazí informace a kontakty naší společnosti, které si můžete uložit do svého telefonu.BLUE 88, a.s.
Kontaktní formulář
Pomoc nemocnici v době Covidu

9.4.2020

Už od založení naší společnosti v roce 2010 pravidelně pomáháme, tam kde je to potřeba. Nyní, ve velmi těžké době pro nás pro všechny, jsme přispěchali s finanční pomocí do Krajské nemocnice Tomáše Bati. Více informací najdete na https://www.kntb.cz/pomahat-je-mozne-i-pres-nejnavstevovanejsi-nakupni-webove-stranky-v-regionu
Níže foto z předání voucheru se zástupci vedení KNTB a Jiřím Švirákem, předsedou představenstva spol. BLUE 88, a.s.

utulek utulek

Významný meziroční nárust tržeb

31.1.2020

S radostí oznamujeme našim akcionářům, zaměstnancům, stejně jako obchodním partnerům, že se nám daří plnit střednědobé cíle a dosáhli jsme v roce 2019 meziročního navýšení tržeb o více než 60%, což považujeme za mimořádný úspěch. Zároveň s platností od ledna 2020 došlo k přesunu naší pražské kanceláře o pár domů dále. Nadále tak sídlíme v ulici Revoluční na Praze 1, nově však na čísle popisném 1403/28. Těšíme se na setkání s Vámi.

Nový klient Svět koní

1.3.2019

Jsme exkluzivní distributor známého českého časopisu www.svetkoni.cz a brzy přijdeme s online řešením, které umožní rychlé a pohodlné nakupování tohoto plátku ze Světa koní.

Jsme GDPR ready

1.5.2018

Poslední 4 měsíce jsme tvrdě pracovali a konečně můžeme prohlásit, že naše společnost je GDPR ready.

Vytvořili jsme web pro ZOO ZLÍN

1.1.2017

Je nám potěšením oznámit, že jsme vyhráli výběrové řízení a jsme ti, kteří navrhli a zrealizovali nové stránky pro ZOO Zlín, která je 2. nejnavštěvovanější zoo v České republice, přičemž ji návštíví ročně 650 000 návštěvníků. www.zoozlin.eu

56. Zlín Film Festival

27.5.2016

S radostí oznamujeme naším obchodním partnerům i zákazníkům, že se stáváme oficiálním partnerem mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež. Věříme, že letošní 56. Zlín Film Festival bude úspěšný a naši spolupráci budeme v dalších letech dále rozvíjet. Partneři ZFF

Barum Czech Rally - významné partnerství

28.4.2015

Velmi nás těší, že jsme uspěli v tvrdém měřítku kritérií při výběru strategického online partnera ze strany ředitelství nejvýznamnějšího Rally podniku v České republice. Od dnešního dne a letošního 45. Barum Rally ročníku se těšte na naše významné partnerství na trati, stejně jako ve světě moderních technologíí a online světa.

Další rekord v prodeji

11.4.2014

Slevíci opět válí. Našemu projektu se daří navyšovat zákaznický kmen a ruku v ruce navyšovat prodeje. V minulém týdnu jsme prodali 5200 pizz a burgerů za rekordně krátkou dobu! Jelikož jdeme s našimi projekty moderní cestou, klademe maximální důraz na kvalitu nabízených služeb a zákaznickou podporu. Spokojenost našich zákazníků se slevíky najdete zde.

Pomáháme potřebným

14.2.2014

Máme radost, že se nám podařilo v uplynulých měsících finančně pomoci těm, kteří se bez pomoci zodpovědné lidské společnosti neobejdou. Tentokráte jsme si vybrali Dětský domov v Uherském Hradišti a Útulek pro opuštěná zvířata ve Zlíně. Děkujeme všem, kteří se na této společné pomoci podíleli!

utulek utulek

3 tuny brambor za 3 dny

22.12.2013

Máme velkou radost, že jsme rekordmani maloobchodního prodeje. Podařil se nám před letošními Vánoci skvělý kousek, a to prodej 3 tun brambor během rekordně krátké doby. Zasloužil se o to náš projekt, veleúspěšný portál Slevíci.cz. Děkujeme všem za důvěru v uplynulém roce a přejeme mnoho zdraví, štěstí a radosti ze života v roce 2014. Nejen díky našim nadčasovým projektům a technologiím :-)

Zde článek z portálu Novinky.cz

IT konference - 27.6.2013

4. 7. 2013

Minulý týden jsme se zúčaštnili zajímavé IT konference na Východní Moravě, konkrétně v Uherském Hradišti. Prezentovali jsme zde téma: Lokační služby v moderních technologiích a využívání remarketingu k úspěchu v internetovém businessu. Zaujali nás i další prezentace úspěšných firem z ČR, Lotyšska a Velké Britanie. Děkujeme pořádající společnosti SYNOT Holding za pozvání a těsíme se na další spolupráci jak s touto společností, tak s jejich partnery.

BLUE 88 má aplikaci roku

24. 4. 2013

Mobilní aplikace Slevík, dříve prezentována pod názvem EarnOnMe, určená pro platformy iOS a Android získala ocenění v soutěži Zlatý středník, v kategorii Appka roku. Slavnostní předávání cen proběhlo včera v Praze. Obecní dům byl naplněn celou řadou zajímavých osobností. Na druhém místě za námi skončila Česká národní banka. Děkujeme všem klientům i partnerům za podporu a nové IT příležitosti, které jsou naší další výzvou.

S úctou tým BLUE 88, Praha Zlín

Prohlédněte si naši aplikaci: www.slevik.cz/aplikace

Zakázky z IT oblasti

25. 2. 2013

Máme velkou radost, že jsme prošli dalším výběrovým řízením, tentokrát pro realizaci velkého projektu na nadnárodní bázi. Jedná se o komplexní systém společnosti, která denně obsluhuje přes 100.000 svých zákazníků a rozhodla se rozšířit "plnou parou" do světa mobilních technologií.

Vzhledem k našemu kvalitnímu a stále rostoucímu vývojovému oddělení, nás těší, že jsme schopni in-house zvládnout realizaci Android i iOS aplikací, stejně jako webové aplikace navazující na software společnosti - vše s přímou implementací na sociální sítě.

Těšte se brzy ve vašem Google Play i Apple Store, projekt bude dokončen a "odtajněn" na přelomu května a června 2013!

Vývojové kapacity dále rozšiřujeme, proto další poptávky na realizaci projektů přivítáme zde: info@blue88.eu

AppParade - úspěch naší mobilní aplikace

11. 12. 2012

V rámci předvánočního internetového zápolení jsme se zúčastnili prezentace technologických novinek z oblasti mobilních aplikací, a to na známé přehlídce AppParade v Praze. Naše vlastní aplikace, na které se aktivně podílel náš vývojový tým, jsme získali nejen sympatie a ovace publika, ale také osmé místo absolutně.

Věříme, že s aplikací EarnOnMe, která brzy projde re-brandingem pro český market, navážeme na očekávání a zaznamenáme úspěchy nejen na trhu v ČR, ale i v Rakousku, kde aktivně naše společnost BLUE 88, a.s. působí.

Děkujeme všem za velkou podporu. V souvislosti s AppParade o nás napsali zde, v sekci "Experimenty a průkopníci":

www.tyinternety.cz/2012/12/11/clanek/appparade-ovladl-prekvapivy-startup-taxi-club-zaslouzene/

BLUE 88 na Dublin web summit

26. 10. 2012

V uplynulém týdnu proběhl jedna z největších startupových akcí v Evropě. Za účelem získání partnerství a spoluprací se zahraničím se aktivně účastnila i naše společnost.

Mezi zajímavé hosty patřil například zakladatel Skype Niklas Zennstrom, co-founder Pinterest Paul Sciarra, CEO z firmy AOL Tim Armstrong, lidé z Paypalu, Eventbrite a další. Získali jsme spoustu inspirace a zkušeností, který využijeme při realizaci softwarových řešení pro naše klienty.

Vývoj nejen mobilních aplikací

17. 9. 2012

Rozšířili jsme své řady o další programátory, tentokrát se specializací na Nette, Ruby on Rails, Objective C a Java.

Nyní realizujeme vývoj robustní mobilní aplikace pro iPhone a Android, doplněnou o administrační a účetní softwarový systém s přímým napojením na účetní program Navision.

Vypadá to také, že úspěšně bojujeme o vítězství v tendru o komplexní mobilní řešení pro mezinárodní společnost s obratem +10 MLD CZK. Těšíme se na další projekty a neustálé rozšiřování si obzorů v oblasti IT a internetových projektů.

Bootcamp s partnery

31. 7. 2012

 

V polovině měsíce července se naše firma spolu s externími partnery účastnila tzv. bootcampu, kde jsme spojili síly a důsledně pracovali na našem novém projektu, na který se již brzy můžete těšit!

V hojném počtu se zde sešli designéři, vývojáři, programátoři a marketingoví specialisté.

Děkujeme všem účastníkům a věříme, že tato firemní akce byla jedním z velkých kroků k úspěchu.

Pobočka v San Franciscu

23. 5. 2012

Jako součást expanze naší společnosti realizujeme cestu do Silicon Valley za účelem navázaní kontaktů a partnerství se špičkami v IT oblasti.

Při této příležitosti jsme se zapojili do projektu CzechAccelerator 2011-2014, který je zaměřen na rozvoj českých technologických podniků na zahraničních trzích. Cílem projektu je nasbírání maxima zkušeností a následné rozšíření našeho týmu programátorů, se specializací na vývoj mobilních aplikací iOS a Android. Také chceme komercializovat naši chystanou mobilní aplikaci a podpořit zrychlení jejího průniku na světové trhy.

Facebook aplikace a správa

10. 4. 2012

Úspěšně rozvíjíme a nabízíme Facebook marketing. Naší předností je především správa facebook stránek, reklamní kampaně, získávání facebook fanoušků, optimalizace, facebook aplikace a virální šíření vaší obchodní znaćky přes sociální sítě!

Mezi další spokojené klienty patří např. Městské divadlo Zlín, společnost Highlife grily Weber, United Colors of Benetton a další. Ukázky najdete zde:

www.facebook.com/divadlo.zlin

www.facebook.com/slevici.cz

BLUE 88 v médiích

1. 3. 2012

Slevíci fungují od října 2010. „Velmi rychle si náš portál našel oblibu u lidí každého věku. Nejvíce u nás nakupují lidé mezi třiceti a čtyřiceti, převážně ženy,“ říká sympatický zakladatel projektu Slevíci.cz, Jiří Švirák ze Zlína. K úspěšnému projektu se brzy připojil Roman Tinka. "Každý měsíc sledujeme nárůst návštěvníků a větší zájem o naše slevové nabídky,“ dodává druhý mladý podnikatel.

V jakém stylu jste přivítali nový rok 2012?

Pro nás velmi typicky, skvělou slevou! Nabídli jsme pizzu v centru Zlína za 49 Kč. A hned na začátku roku se vyprodal maximální počet slevíků, celé tři tisíce.

Blíží se Valentýn. Co byste doporučili z vaší nabídky všem, kteří budou spolu svátek zamilovaných slavit?

Věřím, že nikdo neodmítne luxusní romantickou večeři. Nyní nabízíme ......

Celý článek najdete na:

http://www.idobryden.cz/podnikani/vasim-kapsam-jsme-usetrili-16-milionu-korun/fad6e2f2-532c-11e1-aafe-5254003d369b/

*

18.2.2013 Aktualizováno: Z mnoha článků jsme vybrali ten poslední z plátku DENÍK, odkaz ZDE 

Výběrové řízení ukončeno

20. 1. 2012

Od února 2012 rozšiřujeme náš současný tým o dvě kolegyně!

Pro nově vzniklé pozice hlavní asistentky pro portál Slevíci.cz a dále na pozici asistentky managementu a ředitele BLUE 88.

Tento týden úspěšně proběhlo výběrové řízení na pozici hlavní asistentky pro portál Slevíci.cz a dále na pozici asistentky managementu a ředitele. Byli jsme velmi potěšeni velkým množstvím Vámi zaslaných CV, celkem přes 350 Vašich mnohdy velmi kvalifikovaných životopisů. Ve zúženém výběru přibližně 60 kantidátek jsme po náročném vyhodnocování vybrali ty nejlepší.

Doufáme, že se u nás novým kolegyním bude líbit a budou hodnotnými členkami našeho úspěšného týmu!

Slevíci ušetřili 15 000 000 Kč

10. 1. 2012

Ušetřili jste s námi přes 15 000 000 Kč! Zprostředkovali jsme Vám prodej více než 50 000 Slevíků.

Děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že naše nabídka slevových voucherů bude pro Vás i nadále stále velmi atraktivní.

Nabídku aktuálních slev sledujte na našich internetových stránkách nebo Facebooku https://www.facebook.com/slevici.cz.

*

1.2.2013 Aktualizováno: Překonána hranice 111 000 prodaných Slevíků!

Úspěšný rok 2012

31. 12. 2011

Do nového roku 2012 Vám všem přejeme hodně úspěchů, a to nejen v profesním, ale samozřejmě také v osobním životě!

Ať je nový rok ještě spokojenější a šťastnější než byl ten minulý :-)

To vše Vám přeje kolektiv zaměstnanců BLUE 88

Výkonný manažer

AKTIVNĚ NEHLEDÁME. Pokud však máte výjimečné schopnosti a ambice, napište nám.

Jedinečná příležitost pro zkušeného a cílevědomého profesionála, schopného čelit výzvě manažerské pozice VÝKONNÉHO MANAŽERA společnosti BLUE 88, a.s. nejen v náročném prostředí trhu slev.

Cílem naší společnosti BLUE 88, a.s. je stabilně rozvíjet konkurenceschopnost při zajištění ekonomických, obchodně efektivních a kvalitativních parametrů tak, aby zaujímala stále větší podíl na velmi kompetitivním trhu.
Hlavní mise nového Výkonného manažera společnosti bude využít potenciál nejen společnosti, ale i synergických efektů všech projektů, pro zvýšení výkonu obchodních aktivit společnosti.
Velkou výhodou bude zejména masivní podpora ze strany vedení společnosti a hlavních akcionářů v aktivitách směrem k nastavení procesů řízení managementu, zefektivnění kontrolních mechanismů a zejména procesů řízení obchodu. Jedná se o velmi nezávislou roli Výkonného manažera s kompletní zodpovědností za efektivní chod klíčových součástí společnosti.

Řídící manažer společnosti, která má celkem 10 zaměstnanců, bude mít na starost 3 oddělení a 2 další podřízené pracovníky
– obchodní manažer, marketingový manažer, IT project manažer a dva podřízené z oddělení Zákaznický podpora a Finanční analytik.

Pro dynamický rozvoj společnosti BLUE 88, a.s., hledáme schopného profesionála se zkušeností z obchodně - ekonomického prostředí,
s detailní znalostí obchodu a ekonomiky, který bude přínosem pro rozvoj aktivit společnosti.

Ideální kandidát pro tuto pozici musí být schopen kvalitně splňovat následující NÁROKY

Celkové vedení podřízeného týmu
Sestavování strategie společnosti a obchodního plánu
Rozvoj nových obchodních kanálů a příležitostí - postupné a kontinuální získávání stále silnější pozice na trhu, včetně vyhledávání a využívání obchodních příležitostí
Progresivní vedení prodejního týmu a obchodních aktivit společnosti v bezproblémové spolupráci s ostatními partnery
Detailní přehled o trhu slev a konkurenci
Aktivní spolupráce v oblasti prodejních aktivit s partnery v holdingu

PŘEDPOKLADY
K úspěšnému vykonávání této pracovní pozice musí být kandidát schopen obsáhnout všechny z výše vyjmenovaných zodpovědností.
Požadavky vyjmenované níže, reprezentují znalosti, dovednosti a schopnosti nezbytné pro vybraného kandidáta.

Iniciativní, nezávislá a dynamická osobnost
Strategické a koncepční myšlení v širším kontextu („big picture“)
Vysoce vyvinuté manažerské schopnosti
Předchozí zkušenost s tvorbou obchodního plánu a strategie jeho úspěšného naplnění
Obchodní dovednosti na skvělé úrovni
Schopnost rychle se zorientovat a adaptovat na změnu či komplikovanou situaci a rychle a odpovědně nad ní převzít kontrolu s cílem dotáhnout ji do zdárného výsledku
Vysoce rozvinuté motivační a přesvědčovací schopnosti
Reprezentace společnosti a budování vztahů se sítí významných klientů
Smysl pro profesionální výkon s důrazem na kvalitu výstupu ve stanoveném časovém termínu
Schopnost důkladně delegovat úkoly s návaznou kontrolou
Schopnost pracovat pod tlakem s důrazem na detailní kvalitu
Vzdělání a předchozí zkušenosti v ekonomickém, nebo marketingovém směru výhodou
Časová flexibilita a schopnost práce pod časovým tlakem
Odpovídající znalost práce s PC (MS Office)
Řidičské oprávnění skupiny B a ochota cestovat
Znalost anglického jazyka velkou výhodou

PERSPEKTIVA

Zodpovědná práce ve struktuře stabilní a perspektivní společnosti s významným potenciálem a zázemím
Profesionální rozvoj ve vysoce nezávislé roli ředitele společnosti
Příležitost podílet se na expanzi významného hráče na trhu se slevami
Benefity a podíl na nově vznikajících projektech


CV a motivační email posílejte na OBCHOD@SLEVICI.CZ